Organic Sauvignon Blanc Cono Sur

Bílé víno  
   
Vinařství: Cono Sur
Země: Chile
Odrůda: Sauvignon Blanc

 

Výrazný Sauvignon z nového světa. V aroma jsou nezaměnitelné tóny angreštu, bezového květu a broskví. V chuti je víno ovocné s tóny bezové šťávy a angreštu.

Skladem
349 Kč
Kategorie: Chile

Výrobce:

Cono Sur S.A.

Země původu:

Chile

Oblast:

San Antonio Valley

Odrůda vína:

Sauvignon Blanc

Obsah alkoholu:

12,5 %

Obsah cukru:

2,5 g/l - suché

Obsah kyselin:

6,17 g/l

Teplota podávání:

8-10 °C

Párování:

Ryby, mořské plody, kozí sýr, chřest

 

Tento Sauvignon Blanc, vyrobený z ekologicky pěstovaných hroznů certifikovaných BCS Öeko Garantie GmbH, se nese v duchu smýšlení celého vinařství Cono Sur. Víno má svěží žlutou barvu se zelenými odstíny. Jeho nos je minerální a citronový, s bylinnými náznaky a tóny bezových bílých květů a melounu, angreštu a broskví. V ústech tyto nuance pokračují, a navíc jsou doplněna dlouhým minerálním koncem a jemnou svěžestí. Celkově je to expresivní, delikátní, šťavnatý a vyvážený Sauvignon Blanc.

Cono sur Vineyards & Winery byla založena v roce 1993 s vizí výroby prémiových, expresivních a inovativních vín, která zprostředkovávají ducha nového světa. Společnost se vyznačuje třemi hlavními rysy: kreativní využití technologie, orientace na kvalitu a respekt k životnímu prostředí. Názvy společnosti Cono Sur označují geografickou polohu společnosti, která představuje vína hrdě vyráběná v jižním kuželu Jižní Ameriky, na jehož západním okraji leží Chile a jeho nadaná vína.

Zpět do obchodu