Bicicleta Malbec Cono Sur

Červené víno 
   
Vinařství: Cono Sur
Země: Chile
Odrůda: Malbec

 

Intenzivní, hluboká, fialovočervená barva. Na nose zralé aroma červeného ovoce jako třešně, švestky a maliny s nádechem čokolády, tabáku a mocaccina. Na patře je šťavnaté, kulaté a svěží s jemnými taniny.

Skladem
219 Kč
Kategorie: Chile

Výrobce:

 Cono Sur S.A.

Země původu:

 Chile

Odrůda vína:

 Malbec

Obsah cukru:

 suché

 

Malbec upoutá temně červenou barvou s purpurovým nádechem. Jeho ovocný buket připomíná silné náznaky černého rybízu, malin, třešní, vanilky a švestek, navíc s jemnými stopami koření a studeného kouře. Víno má komplexní strukturu, svěžest a tělnatost a pyšní se bohatostí taninů, které se věkem zjemňují. Má příjemný a dlouhý závěr s dochutí ovoce a koření.

Chilské vinařství Cono sur získalo ocenění nejlepší vinařství Chile v roce 2017. Dále se pyšní titulem nejzelenější vinařství světa. Jejich vztah k přírodě a šetrnému zpracování hroznů je příkladem všem vinařům.

 

Cono sur Vineyards & Winery byla založena v roce 1993 s vizí výroby prémiových, expresivních a inovativních vín, která zprostředkovávají ducha nového světa. Společnost se vyznačuje třemi hlavními rysy: kreativní využití technologie, orientace na kvalitu a respekt k životnímu prostředí. Názvy společnosti Cono Sur označují geografickou polohu společnosti, která představuje vína hrdě vyráběná v jižním kuželu Jižní Ameriky, na jehož západním okraji leží Chile a jeho nadaná vína.

Zpět do obchodu