20 Barrels Pinot Noir Cono Sur 2017

Červené víno 
   
Vinařství: Cono Sur
Země: Chile
Odrůda: Pinot Noir

 

Světlý rubínově červený Pinot Noir je známý svou elegancí a velkou intenzitou, ukazuje tóny višní, malin, švestek, náznaky pečeného chleba. Na patře je víno svěží a šťavnaté s perfektním obsahem kyselin s jemnými dlouhými taniny.

Skladem
560 Kč
Kategorie: Chile

Výrobce:

 Cono Sur S.A.

Země původu:

 Chile

Odrůda vína:

 Pinot Noir

Obsah cukru:

 suché

 

Světlý rubínově červený Pinot Noir 20 Barrels je známý svou elegancí a velkou intenzitou, ukazuje tóny višní, malin, švestek a náznaky pečeného chleba. Na patře je víno svěží a šťavnaté s perfektním obsahem kyselin s jemnými a dlouhými taniny.

Hrozny pro toto víno jsou sbírány ručně v oblasti Cassablanca Valley a San Antonio. Víno následně zraje 12 měsíců v sudech typu Barrique vyrobených z francouzského dubu. Jedná se sofistikované víno z Nového světa, které je vinifikováno podle tradičních burgundských metod. 

Chilské vinařství Cono sur získalo ocenění nejlepší vinařství Chile v roce 2017. Dále se pyšní titulem nejzelenější vinařství světa. Jejich vztah k přírodě a šetrnému zpracování hroznů je příkladem všem vinařům.

Cono sur Vineyards & Winery byla založena v roce 1993 s vizí výroby prémiových, expresivních a inovativních vín, která zprostředkovávají ducha nového světa. Společnost se vyznačuje třemi hlavními rysy: kreativní využití technologie, orientace na kvalitu a respekt k životnímu prostředí. Názvy společnosti Cono Sur označují geografickou polohu společnosti, která představuje vína hrdě vyráběná v jižním kuželu Jižní Ameriky, na jehož západním okraji leží Chile a jeho nadaná vína.

Zpět do obchodu